“Semazen Müze” Semazen.net'in resmi web sitesidir.
Web sitemizin dışında farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden
Semazen.net sorumlu tutulamaz.
Görsel Tasarım: Capitol Medya
Yazılım: CM Bilişim
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : Yılmaz GÜRGÜR
Mubarek Sultanımızın dergahını ziyareti herkese tavsiye ederiz. çünkü o aşk bahrına dalıp dalıp çıkan er'lerdendir. Rabbimiz O'nun gibi erlere bizi de eriştirsin inşallah. Fakat bir şikayetim, bir itirazım, bir intizarım var ki, o da Müze (!) Yöneticileri, lütfen Mevlana'mızın Türbesini 'Müze' olarak adlandırmayın.
Gönderilme tarihi: 06.12.2013
Gönderen : beşir
bugün ilk kez konyaya iş işim icabı gittim kırıkkaleden cok merak ediyordum türbeyi ziyarete gittim bir kere arac park ücretli dediler neyse dedim içeri girdim giriş ücretli dediler onada evallah...bir görevlinin en azından soru sorabilecegimiz bir kişi olması lazım. birde paran yoksa mevlana hazretlerinide ziyaret edmiceksin ne olursan ol yine gel ama paranıda cebine koy gel.
Gönderilme tarihi: 14.11.2013
Gönderen : Selma Bülbül
Ne olursan ol gel dedin ama saatini söylemedin 16:40 da geldik bizi senin maneviyatını yaşatmadılar müze 16:40 da kapandı
Gönderilme tarihi: 18.10.2013
Gönderen : Canan dönmez
Ne güzel bir girişti şehre oysa .. Tam yesil kubbe göründü heyecanın dorukta olduğu anlarda adımlar sıklaşırken .. Önümde duran turnikeler.. Hemde GİRİŞ PARALI denmesi . Maneviyata birkaç bozuk para vererek girişi yaptık. Bozuktu. Sırada Türbenin içi vardı.hadi neyse. Bunca yıldır buralara gelmeyi bekledim kıyısından yakalarım belki aşkın.belki durup önünde birkaç satır aklıma düşer , belki içime dokunan birşeyleri büyütürüm, bir ömür kapısında beklemeye razı olmanın nasıl kuvvetli bir çekiminin olduğunu hissederim derken , türbe önünde duran GÜVENLİKÇİLERİN " BEKLEME YAPMAYIN HIZLI İLERLEYİN " sözleri .. Mevlananın İnceliklerinden nasiplenen aşıklar olsaydı eğer o düzeni sağlayanlar HERŞEY ÇOK DAHA FARKLI OLURDU. tam bir hayal kırıklığıydı o güzelim yeri güzel yapan tek şey " tüm bu her tarafı dökülen düzeni sağlayan kişilerin bir an burda olmadığını düşündüğüm andı"
Gönderilme tarihi: 19.09.2013
Gönderen : ENES ALTUNKAYNAK
BÜTÜN İNSANLARIN BİR BOŞLUKTA SÜRÜKLENİRKEN UÇURUMUN KIYISINDAN ONLARA EL UZATAN MEVLANA CELALEDDİNİ RUMİ ALLAHIN TÜM İNSANLARA GÖNDERDİĞİ BİR LÜTUFTUR.BU LÜTFU BİZDEN ESİRGEMEDEN VEREN YARADANA ŞÜKÜRLEER OLSUN.
Gönderilme tarihi: 24.08.2013
Gönderen : Büşra Şenoğlu
Önceden camının onundekı agacların beton zemın ıcın kesılmesının konyanın gelişmisliğinin bi kanıtı olmadıgını dusunuyoruz. Ağaçlardan daha güzel ve rahat bir görüntü olusturulacagı dusuncesı galıba bu ışlemde etkılıdır fakat ağaçların bizim için daha onemlı oldugunu belırtmek istedim . Bize eleştiri hakkını sundugunuz ıcın tesekkur ederız .
Gönderilme tarihi: 29.07.2013
Gönderen : Ayhan BABAOĞLAN
Bu sayfayı oluşturan, işleten, bu bilgilerin elden ele dilden dile ulaşmasına, dolaşmasına vesile olan her ferde ayrı ayrı, benim tanışmama doğrudan vesile olan gönül insanı Cemalnur SARGUT hanımefendiye de sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
Gönderilme tarihi: 14.07.2013
Gönderen : mehmet kaşıkçı
müzenin içine girdiginizde çok güzel görünüyor özellikle o seslendirme gerçekten harika ama eksik bir yanı var müze hakkında bilgi veren hiç kimse yok sadece görme amaçlı sanki bak çık dercesine.Hayatında ilkkez müzeye giden bir kişi eminim daha sonra gitmez.
Gönderilme tarihi: 26.05.2013
Gönderen : Ömer SÜLÜK
Merhum mevlevi şeyh Besim efendi hakkında bılgı bulamıyorum..
Gönderilme tarihi: 22.04.2013
Gönderen : KADİR TUZCU
Bende bir Konyalı olarak Mevlana hazretlerinin manevi huzurunda durmanın hazzını alıyoum.
Gönderilme tarihi: 17.04.2013
Gönderen : s.kösen
selamün aleyküm hayırlı akşamlar.ben antalyada yaşıyorum hemen her gün antalya mevlevihanesinin önünden geçiyor ve o içler acısı halini görüyorum.bu tarihi binanın etrafında gereğinden fazla alakası olmayan şeyler var burayı halka kazandırmak ive manevi havasını yaşatmak için bişey yapılamazmı. An experienced and safe Point where Erotic products and Sex Toys are sold Point erotik shop you can find all kinds of sexs fantasy products you are looking for in our virtual store. online where you can find it openly 24/7 and make your sex life even more active sex shop the store is extremely reliable. sex shop If you do not want to visit the stores, you can visit our website virtually. Although Istanbul is the main location of our website that you found from the word, sex shop we provide 24/7 online service to the whole of Turkey
Gönderilme tarihi: 01.04.2013
Gönderen : HAZAN
Konya ne güzel bir şehir ve Mevlana nasıl bir hazine. Online shopping for Health & Household from a great selection of sex shop Anal Sex Toys, Penis Rings, Dildos & more at everyday low prices. Top 10 Most Popular sex shop in Istanbul sex shop Turkey No matter where you are in the country, you can complete shopping in a virtual way thanks to the Istanbul sex shop. Reviews on Sexshop in Istanbul, sex shop Turkey - Nokta Erotik Shop, Nokta Sex Shop, İstanbul Erotik Shop, Cinsel Dünya Shop, Acil Market Seks Shop, taksim sex shop A hearing aid is basically a device that allows the patient to hear by amplifying sounds in the external environment. isitme cihazi It does not cause hearing loss to decrease or increase.
Gönderilme tarihi: 25.03.2013
Sonuçlar: 1/26
1 | 2 | 3 | 4