“Semazen Müze” Semazen.net'in resmi web sitesidir.
Web sitemizin dışında farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden
Semazen.net sorumlu tutulamaz.
Görsel Tasarım: Capitol Medya
Yazılım: CM Bilişim
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : mehmet kaşıkçı
müzenin içine girdiginizde çok güzel görünüyor özellikle o seslendirme gerçekten harika ama eksik bir yanı var müze hakkında bilgi veren hiç kimse yok sadece görme amaçlı sanki bak çık dercesine.Hayatında ilkkez müzeye giden bir kişi eminim daha sonra gitmez.
Gönderilme tarihi: 26.05.2013
Gönderen : Ömer SÜLÜK
Merhum mevlevi şeyh Besim efendi hakkında bılgı bulamıyorum..
Gönderilme tarihi: 22.04.2013
Gönderen : KADİR TUZCU
Bende bir Konyalı olarak Mevlana hazretlerinin manevi huzurunda durmanın hazzını alıyoum.
Gönderilme tarihi: 17.04.2013
Gönderen : s.kösen
selamün aleyküm hayırlı akşamlar.ben antalyada yaşıyorum hemen her gün antalya mevlevihanesinin önünden geçiyor ve o içler acısı halini görüyorum.bu tarihi binanın etrafında gereğinden fazla alakası olmayan şeyler var burayı halka kazandırmak ive manevi havasını yaşatmak için bişey yapılamazmı.
Gönderilme tarihi: 01.04.2013
Gönderen : HAZAN
Konya ne güzel bir şehir ve Mevlana nasıl bir hazine.
Gönderilme tarihi: 25.03.2013
Gönderen : ilayda yılmaz
ben burayı çok gördüm zaten bizim evin önünde hep ama pazar günleri oluyo
Gönderilme tarihi: 23.03.2013
Gönderen : hacer
merhabalar ben ilk çocukken gelmiştim mevlana türbesine ve çok çok etkilenmiştim yaklaşık 14 15 yıl oldu şuanda o kadar özlem duyuyorum o havayı o atmosferi yaşamaya inşalllah bu yaz tekrar ziyarete geleceğim hz . mevlana pir 'i ziyaret etmek için gün sayıyorum.
Gönderilme tarihi: 22.03.2013
Gönderen : yasemin
çok güzel biryer içine girince insanı ferahlatıyor
Gönderilme tarihi: 08.03.2013
Gönderen : Esra
Teşekkürler.... Siteniz bir harika... Her sene büyük bir özlemle ve koşarak geldiğim Mevlana Hazretlerinin yanında gibiyim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık...
Gönderilme tarihi: 20.02.2013
Gönderen : MELEK
Merabalar Ben hep özlemini duyduğum Mevlana ziyaretimi 16/12/2012 tarihinde yaptım turla geldım konyaya şükürler olsunki ; fakat türbeye gelirken tek dileğim 2 rekat şükür namazı kılmaktı Mevlana Türbesinde! malesef orda namaz kılıcak biyer bulamadım, Bence Hz.Mevlananın Türbesinin devamında namaz kılınıcak bir yer olmalı ,Çünkü bizler ilahi duygularla ,ilahi aşkla oraya geliyoruz ve zamanında mevlevilerin ve Hz. Mevlananın namaz kıldığı ibadet ettiği yerlerde ibadet etmek istiyoruz bu konuda bi çalışma yapabilirseniz çok seviniriz.
Gönderilme tarihi: 19.12.2012
Gönderen : gyilmaz
Çok bilgilendirici bir site. Hazırlayanları kutlarım. Müzeyi gezmiş kadar oldum. Özellikle müzenin seksiyonlarını tanıtan ve envanter bilgilerini veren bölüm çok öğretici. Teşekkür eder, çalışmalarınızın başarıyla devamını dilerim.
Gönderilme tarihi: 17.12.2012
Gönderen : halil
MEVLANA TÜRBESİ GERÇEKTEN GÜZEL HUZUR DOLU BİR MAKAM FAKAT ORDAN GERÇEK HUZUR ALMAK İÇİN KİMİN ORDA YATTIĞINI ORDA NE SOHBETLER GEÇTİĞİNİ NE ORDAKİLERİN İÇİNDEKİ ALALH AŞKINI MEVLANANIN HAYATINI NASIL BUKADAR SEVİLDİĞİNİ MEVLANANIN GEL EY GÜNEŞİM DEDİĞİ TEBRİZLİ ŞEMSİ BİLMEK GEREKİR AÇIKÇASI MEVLANAYI BİLMEK GEREKİR MEVLAYI BİLMEK GEREKİR HUZUR BULMAK İÇİN YOKSA ORDAKİ ENSTRUMANLARI GÖRMEK TAŞ DUVARLARI GÖRMEK GİYİMİ GÖRMEK VERMEZ HUZURU
Gönderilme tarihi: 26.11.2012
Sonuçlar: 3/27
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6