“Semazen Müze” Semazen.net'in resmi web sitesidir.
Web sitemizin dışında farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden
Semazen.net sorumlu tutulamaz.
Görsel Tasarım: Capitol Medya
Yazılım: CM Bilişim
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : MEHMET
wep sitesinde emeği olanları kutlar tebrik teşekkür ederim. hayırlı günler çalışmalar esenlikle YÜCE ALLAH DAN dilerim. ebedi istirahatgahlarında yatan MÜBAREK KULLARA YÜCE ALLAH IN RAHMETİ VE PEYGAMBER S.A.V İN EFENDİMİZİN ŞEFAATİ ÜZERLERİNE OLSUN DİLERİM MÜBAREK RUHLARINA ALLAH RIZASI İÇİN EL FATİHA. ES SELAMÜN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BERAKETÜHÜ.
Gönderilme tarihi: 03.10.2012
Gönderen : betül
merhabalar, aslım neslim konyalı bir şahsiyet olarak 21.08.2012 tarihinde kentimizi ve Mevlanamızı ziyaret eden Jale hanım'a bir kaç kelam etmeden duramadım.Askılı bluzla beni Konyalılar ayıpladılar demiş.Çok üzüldüm bu yoruma..Sizi ayıplamak kınamak kimsenin haddine değil..Sadece müze diye gezdiğiniz yer aynı zamanda Mevlana hazretlerinin türbesi ve sevenlerinin mezarlarıdır.Bu nedenle muhtemelen yadırganmışsınızdır.Ayrıca orada KOnya halkı kadar ziyaretçi de bulunmaktadır.Konyaya tekrar ziyaret etme fırsatı bulursanız Sille'yi ve Tavus Baba'yı da görmenizi öneririm.Konyamız çok güzel..bi de hırsızları ve trafik canavarları olmasa...
Gönderilme tarihi: 12.09.2012
Gönderen : gökhan
inşallah ayın 8 inde ordayım ...
Gönderilme tarihi: 03.09.2012
Gönderen : jale bolat
o parayı bizden alacağınza merakla gelen yabancı turistlerden alın bence daha iyi.biz onların memeleketine heryere parayla giriyoruz .onlardan da biz alalım olamazmı.bu birtek mevlana için konya için değil bu heryerde olmalı .bütün turislik tarihi yerelerde bizden değil onlardan alınmalıdır.saygılar. bence truzim bakanı bence buna bircare bulmalı.binlerce merak edipte konyayı ve mevlanaya gelen insanlarımız be olacak.bunu fakir çocuğun görmesi için bence serbest olmalı bizim kendi insanlarımız için.
Gönderilme tarihi: 22.08.2012
Gönderen : jale bolat
umarım demin yazdığım yorumumu kızmayıp yayınlarsınız umarım şimdiden teşekürler.ve ben birdaha gelmeyi düşünüyorum mevleneya herkez gelmeli bence.
Gönderilme tarihi: 21.08.2012
Gönderen : jale bolat
hz.mevlana ankaradan hacı bektaşa ordan nevşehirden geldim ben dün ilk defa mevlanaya gittim vefakat sadece şemsinin türbesini ve eşlerinin,oğlu allatdinin türbesini bulamadık. bulamadık böyle güzel işaretler tanıtımlar yaparsanız seviniriz ve mevlana girerken müze ücreti çok pahalı geldi .biraz ucuzlatın ya...orda yemek istedik ve garsonlar bizm masamıza zar zor geldiler bu da ayıp burda elşetirimi eyer eleştiri kabul edreseniz sevinirim. ama şunu diyebilirimki mevlana harikaymış.ve fazla gezemedim çok karabalıktı .başım örtrülüyldü fakat üzerimde askılı vardı bana çok tuaf baktılar utandım orda dua edemedim rahat rahat ya. sizin konyanın insanları böylemidir.dün geldiğimde aniden karar verdikde geldik haberim yoktu üstümü değiştiremedim. yalnızca burda konya insanını eleştitirmek istiyorum. yoksa çok temiz insanlar ama dışardan gelen birine yapmaları çok ayıp diye düşünüyorum.yoksa şuda ayrıdır ki mevlena harikaydı ben o şekilde dua ettim ve huzur buldum diye bilirim.şehir olarak ta konya çok güzel ilk defa gelmeme rağmen.
Gönderilme tarihi: 21.08.2012
Gönderen : türker esentürk
semazen neti cok beğeniyorum buradan n mesnevi şerifi okuma fırsatm oldu cok güzel ve devam edyorm
Gönderilme tarihi: 18.08.2012
Gönderen : Bayram QUlusoy
Ey Hz Mevlana. Ey Insani Kamil. Ey Mursid. Gel gor de sevenlerin senin icin neler yapmakta. Cok mukemmel bir site. Dogrudur. Mevlana icin az bile. Lakin gercekten mukemmel.
Gönderilme tarihi: 17.08.2012
Gönderen : Mehmet Akın
Sitenizi çok beğendim. Tsarım ve içerik olarak gayet başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim.
Gönderilme tarihi: 13.07.2012
Gönderen : selman ergin
anlatmaya sözcükler yetmez harika bi yer
Gönderilme tarihi: 21.06.2012
Gönderen : aynur paşayiğit
06.06.2012 tarihinde müzeyi ziyaretimiz sırasında bize gerekli bigileri veren,her konuda bilgilendiren çay ikram eden müze müdürü sayın lokman beye (ismini yanlış hatırlıyorsam bağışlasın lütfen) sonsuz teşekkürler.rehberlik ancak bu kadar güzel yapılabilir.sağlık ve esenlik dileklerimle hoşçakalın
Gönderilme tarihi: 11.06.2012
Gönderen : fatma arca
perşembe günü çocuklarım ve ben mevlana hazretlerine gittik bu üçüncü gidişim her gittiğimde okadar duygulanıyorumki ağlamaktan kendimi alamıyorum herkesin bu duyguyu tatmasını isterim allah onların şefaatlerine bizleri nail etsin inşallah
Gönderilme tarihi: 09.06.2012
Sonuçlar: 4/27
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7