“Semazen Müze” Semazen.net'in resmi web sitesidir.
Web sitemizin dışında farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden
Semazen.net sorumlu tutulamaz.
Görsel Tasarım: Capitol Medya
Yazılım: CM Bilişim
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : gökhan
inşallah ayın 8 inde ordayım ...
Gönderilme tarihi: 03.09.2012
Gönderen : jale bolat
o parayı bizden alacağınza merakla gelen yabancı turistlerden alın bence daha iyi.biz onların memeleketine heryere parayla giriyoruz .onlardan da biz alalım olamazmı.bu birtek mevlana için konya için değil bu heryerde olmalı .bütün turislik tarihi yerelerde bizden değil onlardan alınmalıdır.saygılar. bence truzim bakanı bence buna bircare bulmalı.binlerce merak edipte konyayı ve mevlanaya gelen insanlarımız be olacak.bunu fakir çocuğun görmesi için bence serbest olmalı bizim kendi insanlarımız için.
Gönderilme tarihi: 22.08.2012
Gönderen : jale bolat
umarım demin yazdığım yorumumu kızmayıp yayınlarsınız umarım şimdiden teşekürler.ve ben birdaha gelmeyi düşünüyorum mevleneya herkez gelmeli bence.
Gönderilme tarihi: 21.08.2012
Gönderen : jale bolat
hz.mevlana ankaradan hacı bektaşa ordan nevşehirden geldim ben dün ilk defa mevlanaya gittim vefakat sadece şemsinin türbesini ve eşlerinin,oğlu allatdinin türbesini bulamadık. bulamadık böyle güzel işaretler tanıtımlar yaparsanız seviniriz ve mevlana girerken müze ücreti çok pahalı geldi .biraz ucuzlatın ya...orda yemek istedik ve garsonlar bizm masamıza zar zor geldiler bu da ayıp burda elşetirimi eyer eleştiri kabul edreseniz sevinirim. ama şunu diyebilirimki mevlana harikaymış.ve fazla gezemedim çok karabalıktı .başım örtrülüyldü fakat üzerimde askılı vardı bana çok tuaf baktılar utandım orda dua edemedim rahat rahat ya. sizin konyanın insanları böylemidir.dün geldiğimde aniden karar verdikde geldik haberim yoktu üstümü değiştiremedim. yalnızca burda konya insanını eleştitirmek istiyorum. yoksa çok temiz insanlar ama dışardan gelen birine yapmaları çok ayıp diye düşünüyorum.yoksa şuda ayrıdır ki mevlena harikaydı ben o şekilde dua ettim ve huzur buldum diye bilirim.şehir olarak ta konya çok güzel ilk defa gelmeme rağmen.
Gönderilme tarihi: 21.08.2012
Gönderen : türker esentürk
semazen neti cok beğeniyorum buradan n mesnevi şerifi okuma fırsatm oldu cok güzel ve devam edyorm
Gönderilme tarihi: 18.08.2012
Gönderen : Bayram QUlusoy
Ey Hz Mevlana. Ey Insani Kamil. Ey Mursid. Gel gor de sevenlerin senin icin neler yapmakta. Cok mukemmel bir site. Dogrudur. Mevlana icin az bile. Lakin gercekten mukemmel.
Gönderilme tarihi: 17.08.2012
Gönderen : Mehmet Akın
Sitenizi çok beğendim. Tsarım ve içerik olarak gayet başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim.
Gönderilme tarihi: 13.07.2012
Gönderen : selman ergin
anlatmaya sözcükler yetmez harika bi yer
Gönderilme tarihi: 21.06.2012
Gönderen : aynur paşayiğit
06.06.2012 tarihinde müzeyi ziyaretimiz sırasında bize gerekli bigileri veren,her konuda bilgilendiren çay ikram eden müze müdürü sayın lokman beye (ismini yanlış hatırlıyorsam bağışlasın lütfen) sonsuz teşekkürler.rehberlik ancak bu kadar güzel yapılabilir.sağlık ve esenlik dileklerimle hoşçakalın
Gönderilme tarihi: 11.06.2012
Gönderen : fatma arca
perşembe günü çocuklarım ve ben mevlana hazretlerine gittik bu üçüncü gidişim her gittiğimde okadar duygulanıyorumki ağlamaktan kendimi alamıyorum herkesin bu duyguyu tatmasını isterim allah onların şefaatlerine bizleri nail etsin inşallah
Gönderilme tarihi: 09.06.2012
Gönderen : ŞULE
02/06/2012 tarihinde saat 12_30 sularında vicdansız 2 kadın tarafından hz.Muhammet efendimizin sakal-ı şerifinin kapısında çantam çalındı bunu yapanların kanlarından ve soylarından çok büyük şüphe duyuyorum içindeki para çok değildi ama 2 yaşındaki kızım gece 12 ye kadar altını alamadım çünkü bezi ve herşeyi o çantaydı bu nasıl bir vicdan ve insanlık ki bu kadar gözü dönmüşlük olamaz allahınızdan bulun çalanlar benim ciğerimi yaktı onlarında ciğeri kor olsun alev yansın hemde evlat acısıyla inşaallah her gün namazımın arkasından onların helak olması için beddua edicem.
Gönderilme tarihi: 04.06.2012
Gönderen : esin
selamunaleykum..çok güzel bir hizmet sitenizi çok beğendim çok kaliteli hayırlara vesile olur hep inş. emeği geçenlerden ALLAH razı olsun...bu siteye nasıl kayıt olabilirim acaba yönlendirebilir misiniz? hayrlı günler selam ve dua ile...
Gönderilme tarihi: 31.05.2012
Sonuçlar: 4/27
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7